KS Warta Poznan - strona nieoficjalna

Strona klubowa

Wyniki

Ostatnia kolejka 6
JKS Jarota Jarocin 6:2 MKS Błękitni Wronki
KS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:3 KS Warta Poznań
MKS Nielba Wągrowiec 1:1 KKS Lech Poznań
KS Mieszko Gniezno 3:1 Poznańska 13

Ostatnie spotkanie

KS Dyskobolia Grodzisk Wlkp.KS Warta Poznań
KS Dyskobolia Grodzisk Wlkp. 2:3 KS Warta Poznań
2014-04-27, 11:00:00
     
oceny zawodników »

Wyszukiwarka

Statystyki

Brak użytkowników
zalogowanych i 1 gość

dzisiaj: 192, wczoraj: 366
ogółem: 586 742

statystyki szczegółowe

Buttony

Logowanie

Losowa galeria

Sponsoring
Ładowanie...

Aktualności

Powołania na niedzielne turnieje i inne ważne informacje

  • autor: Trener Marcin, 2013-02-01 20:26

 

 

 

1. Lista zawodników powołanych na Turniej Kopernik Cup 2013:

Maciej Molski
Mateusz Tomaszewski
Jakub Sienkiewicz
Kacper Matusiak
Adam Michalak
Hubert Goncerzewicz
Dawid Sikora
Kacper Przybylski
Bartosz Mleczak

Zbiórka powołanych zawodników w niedzielę 3 lutego o godzinie 8.30 w hali Gimnazjum nr 54 przy ul. Newtona 2 w Poznaniu (osiedle Kopernika).
Zabieramy: 28 zł na wpisowe, białe getry, buty do gry, wodę do picia, wszyscy obowiązkowo w dresach NIKE !!!

2. Lista zawodników powołanych na Turniej Mosina Cup 2013:

Kamil Woźniak
Jakub Kasperczak
Marceli Michalski
Wiktor Kapłon
Kacper Pyto
Bartosz Klockowski
Wojciech Biela
Michał Skrabski
Wojciech Pindur
Stanisław Ogiba
Adrian Ambroszkiewicz

Zbiórka powołanych zawodników w niedzielę 3 lutego o godzinie 12.00 w hali OSiR przy ul. Szkolnej w Mosinie.
Zabieramy: 18 zł na wpisowe, białe getry, buty do gry, wodę do picia, wszyscy obowiązkowo w dresach NIKE !!!

Zakończenie turnieju ok. godz. 18:00. Na turnieju chłopcy dostaną obiad.

3. Od przyszłego tygodnia zmienia się harmonogram zajęć treningowych:

Poniedziałek: hala ul. Czechosłowacka godz. 18.00 - 20.00 (białe koszulki)

Wtorek: hala AWF (hala CityZen) ul. Droga Dębińska godz. 16.15 (zielone koszulki, zielone spodenki, białe getry, buty halówki lub śniegówki, KLAPKI) - tylko wyznaczeni zawodnicy - zajęcia mają charakter zajęć dodatkowych z zakresu koordynacji ruchowej, biorą w nich udział zawodnicy z roczników 98, 99, 2000. Koszt udziału w zajęciach 10 zł płatne przed rozpoczęciem zajęć u Trenera Bartosza Majchrzaka (rocznik 98).

Czwartek: hala UAM ul. Zagajnikowa godz. 19.00 - 20.30 (zielone koszulki)

Piątek: hala LOSiR w Luboniu godz. 18.00 - 19.30 (białe koszulki)

 

Grupa zawodników wytypowanych na wtorkowe zajęcia dodatkowe (5 lutego): Mateusz Tomaszewski, Marceli Michalski, Jakub Sienkiewicz, Kacper Matusiak, Adam Michalak, Hubert Goncerzwicz, Dawid Sikora, Kacper Przybylski, Adrian Ambroszkiewicz, Stanisław Ogiba. 

 

4. Informuję, że jesteśmy na etapie "dopinania" szczegółów dotyczących utworzenia klasy sportowej. Klasa powstanie na 100%, gdzie i kiedy poinformujemy, gdy będziemy mieć wszystko załatwione. 

5. Bardzo proszę przestrzegać terminów wpłat na konto za składki członkowskie. Płacą Państwo za dany miesiąc z góry czyli np. za luty do 10 lutego. Proszę o zrozumienie, jest mi niezręcznie o tym przypominać, ale jednocześnie należy to do moich obowiązków i jestem z tego rozliczany.

 

 

 

 

 

 

 

 

 


  • Komentarzy [0]
  • czytano: [526]
 

Musisz się zalogować, aby dodawać komentarze.

Najbliższe spotkanie

W najbliższym czasie zespół nie rozgrywa żadnego spotkania.

Reklama

Kalendarium

17

07-2018

wtorek

18

07-2018

środa

19

07-2018

czwartek

20

07-2018

piątek

21

07-2018

sobota

22

07-2018

niedziela

23

07-2018

pon.

Zegar

Najnowsza galeria

harmonogram CZERWIEC
Ładowanie...

Pogoda


Aby widget pogoda funkcjonował poprawnie, należy wypełnić dane w panelu administracyjnym.