Aktualności

Cenne zwycięstwo po trudnym meczu

• autor: kswarta2000, 2012-04-11 11:07

Polonia Środa Wlkp. - Warta Poznań 0:2

W trzecim spotkaniu rozgrywek ligowych zespół poznańskiej Warty pokonał na wyjeździe Polonię Środa Wilkp. 2:0. Mecz miał dwa oblicza, w pierwszej połowie zdecydowaną przewagę mieli "Zieloni" i udokumentowali ją golami autorstwa Adriana Ambroszkiewicza i Stasia Ogiby. W drugiej połowie częściej przy piłce byli gospodarze jednak nie przekładało się to na sytuacje bramkowe i "Warciarze" spokojnie zwyciężyli 2:0. Po 3 kolejkach rozgrywek jesteśmy liderem grupy mistrzowskiej.

Warta zagrała w składzie:
Kamil Woźniak, Marceli Michalski, Mateusz Tomaszewski, Jakub Sienkiewicz, Wiktor Kapłon, Jakub Giełda, Hubert Goncerzewicz, Kacper Matusiak, Dawid Sikora, Michał Skrabski, Adrian Ambroszkiewicz oraz Piotr Jurga, Wojciech Paluszkiewicz, Wojciech Wilak, Jakub Ratajczak, Bartosz Klockowski, Kacper Pyto, Stanisław Ogiba.

Kolejny mecz rozegramy już w sobotę z Unią Swarzędz o godzinie 17.00.

W najbliższą sobotę startują rozgrywki Ligi Mistrzów Koziołka, link do strony z terminarzem TUTAJ

Powołania na mecz ligowy i LM Koziołka tradycyjnie w piątek po treningu.